Yücelen Hospital Ortaca
 
 
Yücelen Çağrı Merkezi
Germany
 
Yücelen Hastanesi Muğla
 
 
Yücelen Haberleri
AŞAĞI
YUKARI
ÜYE İŞLEMLERİ
 
Şifremi Unuttum | Yeni Üye
Değerli Ziyaretçimiz!
Web sitemizin tüm olanaklarından
faydalanmak için lütfen üye olunuz.

 
 
Sağlık Makaleleri
YÜCELEN TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ İLE ANLAŞTI

Özel Yücelen Hastanesi ile Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma  fonu arasında Türkiye genelinde Barolar Birliğine kayıtlı tüm avukatlar sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek.

Özel Yücelen Hastanesi Müdür Yardımcısı Neslihan BOZYEL , yapılan bütün anlaşmalar ve hizmet protokollerinde randevu sistemini ön plana çıkardıklarını çalışan kesimin kısıtlı zamanlarında sağlık hizmetini olabilecek en kısa sürede alabilmeleri için çaba gösterdiklerini söyledi.
Avukatlar için zaman kavramının önemli olduğunu belirten BOZYEL, imzalanan protokol ile Türkiye Barolar Birliğine kayıtlı tüm üyelerin bundan sonra çok daha hızlı ve kaliteli sağlık hizmetine kavuşacağını dikkat çekti.
Anlaşma sonrasında Özel Yücelen Hastanesi’nde tedavi gören TBB’ye kayıtlı ilk hasta Zeki ÇETİNKAYA oldu.

Duygu ve düşüncelerini dile getiren Milas Belediyesi’nin avukatlığını yapan ÇETİNKAYA “ TBB ile böyle bir anlaşma yapıldığı için çok mutlu oldum. Yücelen’in sağlık hizmetleri kalitesinden bundan sonra daha hızlı bir şekilde yararlanabileceğiz. Tedavi sürecim boyunca yanımda olan herkese ve doktorum Nuri KÖSE’ye çok teşekkür ediyorum, anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum ” dedi.

AŞAĞI
YUKARI
 
 
Check-Up Programlarımız | Tanıtım Filmlerimiz | Servislerimiz | İnsan Kaynakları | Yönetim
 
© Yucelen Hospital 2010 Tüm Hakları Saklıdır
 
Designed by: Gündaş Reklam